"Wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa."

 

Rz 10,17

06 kwietnia 2022

Kurs Nowe Życie 26.09.2021

Ola: Przez niemal całe życie odczuwałam wewnętrzne napięcia i roztrzęsienie krępujące KAŻDY ruch, gest, myśl. Po drugim dniu kursu, po spowiedzi oraz modlitwie o wylanie Ducha Świętego, pierwszy raz od wielu lat poczułam błogi spokój. Jak dziecko kołysane miarowo oddechem Ojca. Nareszcie WIEM, że Pan chce mnie prowadzić, więc nawet jeśli nie znam Jego planów już się nie lękam i dam się po prostu prowadzić. Tylko On wie czego mi najbardziej potrzeba.

 

Zenon: Dzięki temu kursowi chcę iść dalej z Panem. Poznawać Słowo Boże poprzez uczestnictwo w kursie Emaus.

 

Sylwia: Na kurs przyjechałam z nastawieniem: Niech Duch Święty działa! Podczas kursu Bóg odpowiedział mi na moje wielomiesięczne modlitwy i pytania: Co dalej Panie Boże, bo chcę WIĘCEJ! Pan pokazał mi dalszą drogę i zaprosił do zagłębiania relacji z Nim na modlitwie wstawienniczej. Potwierdził na modlitwie do Ducha Świętego i rozmowie z prowadzącą! Idę za tym, co Pan mi pokazał, jako dalszą drogę. Chwała Panu!

 

Łukasz: Oddanie swojego życia Bogu i Maryi, to jest oddanie się całym sercem i myślami, działanie Ducha Świętego, który ciągle odzywał się we mnie podczas kursu.

Otrzymałem łagodność, radość oraz spokój. Po prostu "BYŁ OGIEŃ". Pragnę rozmnażać i dzielić się tym co otrzymałem na tym kursie. Amen.

 

Aurelia: Ten kurs to piękny czas łaski. Sporo drgnęło w moim sercu, sporo pragnień się obudziło. Doświadczyłam że Bóg mnie kocha miłością bezwarunkową, jestem dziedzicem i zostałam zbawiona za darmo! Jestem już we wspólnocie SNE, chciałabym to kontynuować. Modlę się i oddaję tę decyzję Bogu, by rozmnożył ten czas i aby wykorzystał moje talenty na Jego Chwałę! Amen!

 

Paweł: Jezus jest królem, a dzięki mocy Ducha Świętego zostanę obdarowany wszelkimi łaskami! Poznanie jak doświadczyć lepiej Pana Boga. Jak można wiele osiągnąć jeśli się zawierzy Panu Jezusowi. Jak dzięki darmowej łasce można uzyskać spokój w sercu i prowadzić życie w zgodzie z nauką Pana. Będę prosił o pomoc ducha Światło, o Jego moc, której nie dostałem (jeszcze) na tym kursie. Mam zamiar sięgać po Słowo Boże częściej niż dotychczas.

 

Adam: Głębsze spojrzenie na swoje życie i zrozumienie Boga, praw wiary. Zamierzam być lepszym człowiekiem, bratem.

 

Sebastian: Otrzymanie Ducha Świętego, który przeniknął we mnie przez moje dłonie, w których poczułem przenikające ciepło i później chłód aż do łokci. Wprowadzę codzienną modlitwę do Ducha Świętego o oddalenie widma rozwodu i pogłębienie miłości w naszym małżeństwie

 

Michał: Doświadczenie miłości Boga po otrzymaniu listu oraz doświadczenie budującej miłości swojego ziemskiego ojca. Starać się rozwijać duchowo.

 

Cecylia: Kurs dał mi nowe światło na Pana, z którym pragnę iść dalej. Zamierzam uczestniczyć dalej we wspólnocie i chodzić na dalsze kursy.

 

Karol: Doświadczenie ogromnej miłości Bożej i tego, że jest to za darmo. Naprawdę za darmo. Jezus chciał za mnie umrzeć, żeby, ja mógł żyć. Zamierzam żyć na co dzień w każdej sekundzie darami Ducha Świętego.

 

Rysiek: Doświadczyłem spokoju ducha, czystego umysłu, bliskości ludzi i wiarę w samego siebie. Zamierzam dotrzymać słowa, które dałem Bogu.